Er du medlem af en klub? skal du klikke på din klub nedenunder og oprette en profil der og vende tilbage
til denne side og logge din ind med det samme brugernavn og password for at tilmelde dig.... 
 
KLUB URL


Aktiv Ung 3320 (#klatring3320) http://www.3320klatring.klub-modul.dk/
Bornholms Klatreklub http://www.bornholmsklatreklub.klub-modul.dk
Brandbjerg Klatreklub http://http://brandbjergklatreklub.klub-modul.dk/
Brandvæsnets Bjergklub http://wwwbjergklubben.klub-modul.dk/
Copenhagen Boulders http://www.copenhagenboulders.klub-modul.dk
CRUX, Skælskør Klatreklub http://www.crux-klatreklub.dk/
Dansk Bjerg og Klatreklub (B&W) http://www.dbkk.klub-modul.dk/
DTUKlatring http://www.dtuklatring.klub-modul.dk/
Esbjerg Klatrehal http://www.esbjergklatrehal.klub-modul.dk/
Foreningen Friluftsliv & Klatring http://www.ffklatring.klub-modul.dk
Frederikshavn Firmaidrætsklub http://www.ffkcentretklater.klub-modul.dk/
Gadevangklatring http://www.3400klatring.klub-modul.dk/
Haderslev klatreklub  http://www.haderslevklatreklub.klub-modul.dk/
Hammel Klatreklub http://www.hammelklatreklub.klub-modul.dk/
Hedehusene Idrætsforening http://www.hedehuseneifklatre.klub-modul.dk/
Herning Klatreklub http://www.klatreklubben.klub-modul.dk/
Holbæk Klatreklub https://hkk4300.klub-modul.dk/
Klatreklub Nordsjælland http://wwwklatreklubnordsjaelland.klub-modul.dk/
Klatreklubben Giraffen http://www.klatre.klub-modul.dk/
Klatreklubben KVIK http://wwwkattingevaerk.klub-modul.dk/ 
Klatreklubben Skorstenen http://www.skorstenen.dk
Kolding Klatreklub https://koldingklatreklub.klub-modul.dk/
Køge Klatreklub http://www.koege-klatreklub.klub-modul.dk/
Norddjurs Klatreklub http://www.norddjursklatreklub.klub-modul.dk//
Novo Nordisk Klatreklub http://www.novofritid.klub-modul.dk/
Nykøbing Falster Klatreklub http://www.culthus.klub-modul.dk/
Næstved Klatreklub http://www.nkklub.klub-modul.dk
Nørrebro Klatreklub http://www.nkk.klub-modul.dk/
Odense Boulderklub http://www.odenseboulder.klub-modul.dk/
Odense Boulders http://www.odenseboulders.klub-modul.dk/
Odense Klatreklub http://www.odenseklatreklub.klub-modul.dk/
Odense SportsKlatreKlub http:/www.newoskk.klub-modul.dk/
PLØKS, Skovlunde Klatreklub https://ploeks.dk
Randers Klatreklub http://randersklatreklub.klub-modul.dk/
Ribe Klatreklub http://www.ribeklatreklub.klub-modul.dk/
Roskilde Klatreklub http://www.rokk.klub-modul.dk/
Silkeborg Klatreklub http://www.silkeborgklatreklub.klub-modul.dk/
Skibby Klatreklub http://www.skibbyklatreklub.klub-modul.dk/
Skørping Klatreklub http://www.skklatreklub.klub-modul.dk/
Slangerup Klatreklub http://www.sik-slangerup.klub-modul.dk/
Sorø Klatreklub http://www.soroeklatreklub.klub-modul.dk
Stoholm Boulderklub http://www.stoholmboulderklub.klub-modul.dk/
Svendborg Gymnastikforening http://www.svendborg-gfklatring.klub-modul.dk/
Sydsjællands Klatreklub http://www.sydsjaellandsklatreklub.klub-modul.dk/
Sønderborg Klatreklub http://www.soenderborgklatreklub.klub-modul.dk/
Thy Frilufts- & Klatreklub http://www.thyklatreklub.klub-modul.dk/
TGU Klatring http://www.tguklatring.klub-modul.dk
Ulsted Klatreklub http://www.kfum-spejdergaarden.klub-modul.dk/
USG Klatreafdeling http://www.usgklatring.klub-modul.dk/
Vertical, Hjørring Klatreklub http://www.hjklatre.klub-modul.dk/
Vestjysk Klatreklub http://www.vestjyskklatreklub.klub-modul.dk/
Viborg Klatreklub http://www.viborgklatreklub.klub-modul.dk/
Ørtoft Klatrecenter http://www.oekc.klub-modul.dk/
Østjysk Klatreklub http://www.ojkk.klub-modul.dk/
Ærø Klatreklub http://http://aekk.klub-modul.dk//
Aalborg Klatreklub http://www.aalborgklatreklub.klub-modul.dk/
Aarhus Boulders http://www.aarhusboulders.klub-modul.dk/
Århus Klatreklub http://www.aarhusklatreklub.klub-modul.dk/