Er du medlem af en klub? skal du klikke på din klub nedenunder og oprette en profil der og vende tilbage
til denne side og logge din ind med det samme brugernavn og password for at tilmelde dig.... 
 
KLUB URL


Aktiv Ung 3320 (#klatring3320) https://www.3320klatring.klub-modul.dk/
Bornholms Klatreklub https://www.bornholmsklatreklub.klub-modul.dk
Brandbjerg Klatreklub https://https://brandbjergklatreklub.klub-modul.dk/
Brandvæsnets Bjergklub https://wwwbjergklubben.klub-modul.dk/
Copenhagen Boulders https://www.copenhagenboulders.klub-modul.dk
CRUX, Skælskør Klatreklub https://www.crux-klatreklub.dk/
Dansk Bjerg og Klatreklub (B&W) https://www.dbkk.klub-modul.dk/
DTUKlatring https://www.dtuklatring.klub-modul.dk/
Esbjerg Klatrehal https://www.esbjergklatrehal.klub-modul.dk/
Foreningen Friluftsliv & Klatring https://www.ffklatring.klub-modul.dk
Frederikshavn Firmaidrætsklub https://www.ffkcentretklater.klub-modul.dk/
Gadevangklatring https://www.3400klatring.klub-modul.dk/
Haderslev klatreklub  https://www.haderslevklatreklub.klub-modul.dk/
Hammel Klatreklub https://www.hammelklatreklub.klub-modul.dk/
Hedehusene Idrætsforening https://www.hedehuseneifklatre.klub-modul.dk/
Herning Klatreklub https://www.klatreklubben.klub-modul.dk/
Holbæk Klatreklub https://https://hkk4300.dk
Klatreklub Nordsjælland https://wwwklatreklubnordsjaelland.klub-modul.dk/
Klatreklubben Giraffen https://www.klatre.klub-modul.dk/
Klatreklubben KVIK https://wwwkattingevaerk.klub-modul.dk/ 
Klatreklubben Skorstenen https://www.skorstenen.dk
Kolding Klatreklub https://koldingklatreklub.klub-modul.dk/
Køge Klatreklub https://www.koege-klatreklub.klub-modul.dk/
Norddjurs Klatreklub https://www.norddjursklatreklub.klub-modul.dk//
Novo Nordisk Klatreklub https://www.novofritid.klub-modul.dk/
Nykøbing Falster Klatreklub https://www.culthus.klub-modul.dk/
Næstved Klatreklub https://www.nkklub.klub-modul.dk
Nørrebro Klatreklub https://www.nkk.klub-modul.dk/
Odense Boulderklub https://www.odenseboulder.klub-modul.dk/
Odense Boulders https://www.odenseboulders.klub-modul.dk/
Odense Klatreklub https://www.odenseklatreklub.klub-modul.dk/
Odense SportsKlatreKlub https:/www.newoskk.klub-modul.dk/
PLØKS, Skovlunde Klatreklub https://ploeks.dk
Randers Klatreklub https://randersklatreklub.klub-modul.dk/
Ribe Klatreklub https://www.ribeklatreklub.klub-modul.dk/
Roskilde Klatreklub https://www.rokk.klub-modul.dk/
Silkeborg Klatreklub https://www.silkeborgklatreklub.klub-modul.dk/
Skibby Klatreklub https://www.skibbyklatreklub.klub-modul.dk/
Skørping Klatreklub https://www.skklatreklub.klub-modul.dk/
Slangerup Klatreklub https://www.sik-slangerup.klub-modul.dk/
Sorø Klatreklub https://www.soroeklatreklub.klub-modul.dk
Stoholm Boulderklub https://www.stoholmboulderklub.klub-modul.dk/
Svendborg Gymnastikforening https://www.svendborg-gfklatring.klub-modul.dk/
Sydsjællands Klatreklub https://www.sydsjaellandsklatreklub.klub-modul.dk/
Sønderborg Klatreklub https://www.soenderborgklatreklub.klub-modul.dk/
Thy Frilufts- & Klatreklub https://www.thyklatreklub.klub-modul.dk/
TGU Klatring https://www.tguklatring.klub-modul.dk
Ulsted Klatreklub https://www.kfum-spejdergaarden.klub-modul.dk/
USG Klatreafdeling https://www.usgklatring.klub-modul.dk/
Vertical, Hjørring Klatreklub https://www.hjklatre.klub-modul.dk/
Vestjysk Klatreklub https://www.vestjyskklatreklub.klub-modul.dk/
Viborg Klatreklub https://www.viborgklatreklub.klub-modul.dk/
Ørtoft Klatrecenter https://www.oekc.klub-modul.dk/
Østjysk Klatreklub https://www.ojkk.klub-modul.dk/
Ærø Klatreklub https://https://aekk.klub-modul.dk//
Aalborg Klatreklub https://www.aalborgklatreklub.klub-modul.dk/
Aarhus Boulders https://www.aarhusboulders.klub-modul.dk/
Århus Klatreklub https://www.aarhusklatreklub.klub-modul.dk/